A A A

M.S Serwis 

 to firma działająca na rynku motoryzacyjnym od prawie 20 lat. Oferujemy kompleksowe naprawy samochodów marki BMW od klasyków po samochody współczesne. Specjalizacja w marce BMW to połączenie wykształcenia oraz zamiłowania do marki . Wszystko zaczęło się od kupna pierwszego samochodu BMW w roku 1999. Od tamtego czasu ciągle zdobywamy wiedzę i doświadczenie , aby nasze usługi były wykonywane jak najlepiej. Niestety współczesne modele BMW nie są już tak bez awaryjne jak samochody z lat 90-tych. Wymaga to od nas stałego szkolenia się i nadążania za technologią i problemami aut współczesnych.
Wszystkie naprawy wykonujemy na markowych częściach , dobrych jakościowo. Części dobieramy tak, aby zapewniały jak największe bezpieczeństwo i spełniały swoje zadanie jak najlepiej i najdłużej a jednocześnie nie rujnowały budżetu klienta.
Diagnostykę wykonujemy oryginalnym urządzeniem serwisowym BMW oraz korzystamy z oryginalnego oprogramowania z dostępem do najnowszych aktualizacji. Wszystkie przeglądy i naprawy wykonywane w naszym warsztacie zapisywane są w bazie danych oraz w kluczyku ( jeśli samochód jest wyposażony w elektroniczną książkę serwisową) , dzięki temu cała historia jest dostępna w każdym serwisie po sprawdzeniu numeru VIN lub odczytu z klucza.

Nasi klienci zawsze mogą na nas liczyć, nigdy nie odmawiamy pomocy, nagłe problemy rozwiązujemy od reki. Za każdą wizytą przeprowadzamy przegląd pojazdu, dzięki temu udaje się często uniknąć przykrych niespodzianek w podróży.
Nasza firma to gwarancja dobrze wykonanej naprawy w przyjaznej atmosferze.

Godziny otwarcia

Warsztat czynny jest od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00,

a w soboty od 08:00 do 14:00 godziny.

 

Kontakt telefoniczny

Przed wizytą zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia terminu spotkania oraz omówienia możliwości i warunków wykonania usługi.

Korzystamy z plików cookies - wyrażasz zgodę na ich używanie, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Nie wyrażasz zgody, strona nie być w pełni funkcjonalna !

JM Guest House All Rights Reserved.

Goldsystem-International by hosting.gorz.biz